Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji NGO i sektora publicznego od przyszłego roku promujemy symulację menedżerską: Komiczne zawody w nietypowym wariancie gry w taniec w płetwach (Wstępna nazwa tej gry jest do dopracowania – natomiast wyraża sens ćwiczenia.)
Tą grę polecamy na szkoleniach z przywództwa, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Główne jej zastosowanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia gry: Hiszpania
Czas realizacji: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksimum 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: deski snowbordowe – sztuk osiem, kielnia do fugowania – sztuk sześć, pojemnik na spinacze okrągły- sztuk dziewięć, trochę wafli, paczka burgundowych kredek, mini roletka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Betoniarnia Gryczka Spółka z o.o. , Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki, Chemes M. Szperliński Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “TRANSPAK”, Słowińscy Spółka Jawna, KRISPOL sp. z o.o., OSSMET Produkcja Handel Usługi Ossowski Jerzy, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o., Gmina Dominowo, Archidiecezja Poznanska, Ośrodek Postaw Twórczych, Bemowskie Towarzystwo Fotograficzne, Fundacja Rozwoju Miedzeszyna, Ośrodek Kultury i Edukacji Górce, Stowarzyszenie Aktywnych Seniorów, Stowarzyszenie Kajakowe WAŻKA, Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji i Rozwoju, Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była także przeprowadzana na studiach doktoranckich „Inżynieria chemiczna”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy te lektury:

 • Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
 • Inwestowanie w jednej lekcji-Mark Skousen
 • Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę-Anthony Robbins
 • Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów-Wioletta Małota
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith
 • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Przytoczna, zamek Dwór Dwikozy, ulica Na Krańcu 46
  Koszt gry: 1100 zł brutto. Oferujemy możliwość regulowania ratalnie – siedem miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest obiad. Przystawka: Śledź po żydowsku z majerankiem i czosnkiem. Zupa: Aromatyczny żurek z jajkiem. Drugie danie: Makaron farfalle, kurczak, kiełbasa pepperoni, boczek oraz cebula zapieczone z żółtym serem i sosem pomidorowym. Deser: Mini babeczki z owocami. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.